kwiaciarnia 4kwiaty.pl

SALE ZABAW


KOLORADO

adres: Stanisława Konarskiego 88, 01-355 Warszawa tel. 22 666 02 60

OPIS

Plac zabaw pod dachem: zjeżdżalnie, basen z piłkami, konstrukcje do wspinania się, hopka. Kilka miejsc do urządzenia przyjęcia (osobna salka lub stoły w ogólnej sali zabaw). Jest dużo przestrzeni i barek dzięki czemu także rodzice mogą na miejscu czekać na dzieci. Przyjęcie urodzinowe i tort można zamówić na miejscu lub przynieść własne jedzenie. Plac zabaw posiada wygodną szatnię. W weekendy bardzo duży ruch, trochę brakuje wtedy lepszej wentylacji i bardziej trzeba zwracać uwagę na bezpieczeństwo zabaw dzieci.

RECENZJA SOLENIZANTA (5 lat)

Miejsce fajne, super duża zjeżdżalnia, dużo miejsca do biegania, siatki do wspinania, podobało mi się.


KAMELOT

adres: Centrum Handlowe Wola Park ul. Górczewska 124 Warszawa tel. 22 533-41-09

OPIS

Plac zabaw pod dachem, mniejszy niż Kolorado (oba należą do jednego właściclela). Wyposażenie: zjeżdżalnie, konstrukcje do wspinania się, miejsce do urządzenia przyjęcia (osobna salka). Jest mały barek z napojami i słodyczami. Przyjęcie urodzinowe i tort można zamówić na miejscu lub przynieść własne jedzenie.

RECENZJA SOLENIZANTA (5 lat)

Dużo wspinaczek i do równowagi. Fajnie


ELDORADO

adres: ul. Powstańców Śląskich 126 Przy supermarkecie Carrefour, Warszawa tel. 22 569 72 70

OPIS

Plac zabaw pod dachem. Wyposażenie: trzy rodzaje zjeżdżalni, konstrukcje do wspinania się w kształcie statku, rur, miejsce do urządzenia przyjęcia (osobne salki dla starszych i dla maluszków). Jest mały barek z napojami i słodyczami. Przyjęcie urodzinowe i tort można zamówić na miejscu lub przynieść własne jedzenie.

RECENZJA GOŚCIA (8 lat)

Najbardziej podobała mi się duża zjeżdżalnia i lina, na której można jeździć


HULAKULA

adres: ul. Dobra 56/66, Biblioteka UW, 00-312 Warszawa tel. 22 55 27 401

OPIS

Dwa place zabaw usytuowane w podziemiach biblioteki uiniwersyteckiej - jeden dla młodszych dzieci, do lat siedmiu, drugi dla starszych. Wyposażenie: zjeżdżalnie, konstrukcje do wspinania się, miejsce do urządzenia przyjęcia (osobne salki ). Przyjęcie urodzinowe i tort można zamówić na miejscu lub przynieść własne jedzenie. W czasie gdy dzieci bawią się na urodzinach rodzice mogą skorzystać z innych atrakcji oferowanych dla nich przez centrum rozrywki (kręgle, wspinaczka, kawiarnia itp.)

RECENZJA GOŚCIA (5 lat) - o placu dla maluszków

Dużo materacy i wielkich poduch, na które można wchodzić. Przeszkody.

h4 class="recenzja">RECENZJA GOŚCIA (8 lat) - o placu dla starszych

Bardzo dużo labiryntów, kule do wchodzenia do nich zawieszone na sznurach.


Jeżeli są Państwo zainteresowani dodaniem Państwa strony lub linka do niej prosimy o kontakt pod adres: kontakt@urodziny.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Urodziny.waw.pl Autor strony:4kwiaty.pl
XML SitMap