MIEJSCA PLENEROWE


PARK MOCZYDŁO

adres: ul. Górczewska Warszawa

OPIS

Piękny park, doskonały na przygotowanie urodzin w plenerze. Na brzegach parku znajdują się: Kawiarnia Dziki Młyn - przyjazna dzieciom, oraz z drugiej strony parku restauracja MASH ze świetnym wystrojem. W parku jest dużo alejek, zielonych przestrzeni i dwa place zabaw. Organizowałam tam już pirackie urodziny, a planuję natępne, o innej tematyce.

RECENZJA GOŚCIA (7 lat)

To były najlepsze urodziny w życiu!


PARK KULTURY w Powsinie

adres:ul. Maślaków 1, 02-973 Warszawa tel. 22 648-48-11

OPIS

Wspaniały, duży park pełaen atrakcji i tajemniczych zakątków. Jesienią można tam nawet zbierać grzyby. W parku znajdują się miejsca piknikowe, minigolf, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kręgielnia i ... coś co bardzo polecam - park linowy. Park linowy jest prowadzony przez firmę nie należącą do kompleksu parku jednak znajduje się na jego terenie. Dzieci są świetnie zabezpieczone i po pierwszym przejściu najchętniej ponownie wlazłyby na trasę :)

RECENZJA GOŚCIA (7 lat)

Chcę jeszcze raz!


Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej lub Muzeum Wojska Polskiego (park)

adres: ul. Powsińska 13 lub Al. Jerozolimskie 3 Warszawa.
Tel.: 22 842 66 11 lub 22 629 52 71

OPIS

Plenerowa wystaw sprzętu wojskowego bedąca w posiadaniu muzeum jest imponująca. Każdy chłopiec będzie zachwycony mogąc podziwiać czołgi i samoloty nie tylko z zewnątrz ale też i wewnątrz.

RECENZJA GOŚCIA (7 lat)

Chcę jeszcze raz!


STAJNIA POCIECHA

adres: Fundacja Pociechom ul. Wybrzeże Puckie 2, 03-301 Warszawaurodziny z końmi tel. 22 870 28 28, kom. 537 24 26 28, e-mail: media@pociechom.org.pl

OPIS

Oferta skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Urodziny trwają 2-2,5 godziny. W tym czasie każdy z uczestników imprezy pozna zakamarki stajni oraz przeniesie się do świata koni.

Podczas programu zapewniamy: poznanie koni, zwiedzanie stajni, profesjonalne oprowadzanki na koniach, zabawy z chustą, przyciąganie liny, ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami.

Koszt takich urodzin wacha się między 450 zł a 500 zł a zależności od ilości uczestniczących w urodzinach Pociech.
Na życzenie Jubilata - wyjątkowe zaproszenia dla gości nawiązujące do charakteru urodzin; pyszny tort urodzinowy z dekoracją związaną z charakterem urodzin; upominki dla gości.
urodziny w stajni Dodatkowa tematyka urodzin jaką możemy zaproponować (oprócz koni w roli głównej) to:
EKOLOGICZNIE - tworzenie ekoludków/figurek przygotowywanych z warzyw, tworzenie ekozabawek z materiałów przeznaczonych do recyklingu, gry i konkursy związane z ekologią. urodziny ekologiczne

ZDROWE ŻYWIENIE - dlaczego warto zamienić cukierki na marchewkę? Woda zamiast coli? wspólne robienie sałatki owocowej (owoce sezonowe – arbuz, jabłka, winogrona), prezentacje, quizy oraz konkursy związane ze zdrowym żywieniem.
urodziny dla dzieci SPORT TO ZDROWIE – trochę teorii czyli dlaczego warto chodzić na lekcje WF-u, zabawy z chustą animacyjną, zabawa w berka, przyciąganie liny, tor przeszkód
KOCHAM KONIE – wykład z podstawowej wiedzy o koniach i jeździectwie, konkurs wiedzy o koniach, szukanie podkowy, rzut podkową urodziny dla dzieci w stajni

MENU URODZIN:
Opcja I (standardowa)
Napoje – soki, woda, szampan bezalkoholowy
Przekąski – kiełbaski, chrupki kukurydziane, paluszki, ciasteczka
10 zł/dziecko
Opcja II (zdrowsza)
Napoje – Świeże soki 100%, woda
Przekąski – kiełbaski, zdrowy zielony koktajl, ciasteczka owsiane, owoce sezonowe (jabłka, śliwki, banany, arbuz)
15 zł/dziecko

Przykładowy program:
1. Przywitanie gości oraz przywitanie się z końmi ok. 10min
2. Zajęcia edukacyjne w stajni ze zwiedzaniem ok. 25 min.)
3. Oprowadzanki na dwóch konikach z instruktorami ok. 45 min. (przejażdżka konno dla każdego dziecka podczas gdy reszta dzieci wspólnie się bawi)
4. Poczęstunek w altance ok. 40 min. (tort/ognisko)
5. Konkursy i zabawy dla wszystkich w wybranej dodatkowej tematyce
6. Pożegnanie gości

Opcje dodatkowe:
1. Tort Urodzinowy - imię i wiek Jubilata oraz dekoracja związaną z charakterem urodzin
2. Dodatkowe soki (0,2l) świeże lub pasteryzowane 2,99 zł/zł
3. Zestaw dla rodziców: kawa/herbata i ciasto 4,99 zł/osoba
4. Możliwa zamiana kiełbasek na tort – 50 zł
5. Malowanie buziek – 100 zł
6. Zaproszenia urodzinowe – 3 zł/szt
7. Upominki dla gości – zakładka do książki, breloczek w kształcie konika, kredki świecowe (z logo FUNDACJI)

urodziny dla dzieci

Jesteśmy przekonani, iż urodziny Twojej Pociechy w Fundacji Pociechom będą oryginalne oraz niepowtarzalne. Wszystko to, aby sprawić najmłodszym jak największą frajdę. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje. Zrealizujemy każdy pomysł, który jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich gości. Zapraszamy. Informacje dotyczące pełnej oferty urodzinowej na stronie internetowej: http://pociechom.org.pl/eventy/oferta-dla-klientow-indywidualnych/


Muzeum Wojska Polskiego Oddział Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej

adres: ul. Powsińska 13 02-920 Warszawa, tel. 22 8582212

OPIS

Wspaniała wystawa sprzętu wojskowego zachwyci zarówno małych jak i dużych chłopców. Doskonałe miejsce na zorganizowanie we własnym zakresie urodzin dla chłopca.


kwiaciarnia 4kwiaty.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Urodziny.waw.pl Autor strony:4kwiaty.pl
XML SitMap